• ROK SZKOLNY 2018/2019

• Program Wspierania Zdolności i Talentów „Lubuscy poszukiwacze talentów” – podsumowanie

Dnia 27 września 2018 r. Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu odbyło się podsumowanie ogłoszonego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty Programu Wspierania Zdolności i Talentów „Lubuscy poszukiwacze talentów”. W uroczystości uczestniczyli Lubuski Kurator OświatyEwa Rawa, Lubuski Wicekurator Oświaty – Katarzyna Pernal-Wyderkiewicz, członkowie Zespołu Wspierania Zdolności i Talentów Uczniów przy Lubuskim Kuratorze Oświaty oraz dyrektorzy i liderzy Programu z wyróżnionych Laurem Lubuskiego Kuratora Oświaty szkół.

Podczas uroczystości gratulacje wszystkim laureatom złożyła Pani Kurator Ewa Rawa. Podsumowania programu dokonała pani Wicekurator. Obie Panie wręczyły dla najlepszych szkół pamiątkowe statuetki.

W roku szkolnym 2017/2018 program był realizowany przez szkolny teatr „Pampalary”. W całym projekcie wzięło udział 131 szkół z terenu województwa lubuskiego. Nasi aktorzy otrzymali złoty laur i zdobyli I miejsce oraz maksymalną ilość punktów 30/30. GRATULUJEMY! Szczegółowe sprawozdanie znajduje się pod poniższym linkiem http://ko-gorzow.edu.pl/program-wspierania-zdolnosci-i-talentow-lubuscy-poszukiwacze-talentow-podsumowanie/

Wszystkim laureatom, uczestnikom Programu oraz rodzicom, którzy uczestniczyli w tych działaniach składamy gratulacje oraz zachęcamy do dalszych prac, które pozwolą na jak najlepsze rozwijanie zdolności i talentów naszych uczniów.

Dyrektor – Jolanta Dobosz  oraz Opiekun – Katarzyna Cichowska